Jak investovat do zlata?

Investovat do zlata se dá několika způsoby. První a nejrychlejší je jednorázový nákup. Druhý způsob je dlouhodobě nakupovat zlato po menších částkách až do zvolené cílové částky. Nově dokážeme nabídnout taky Numismatické mince. Pojďme se na jednotlivé způsoby investicí do zlata podívat.

Jednorázový nákup zlata.

Jednorázový nákup investičního zlata se musí provést u ověřeného obchodníka. Na trhu je spousta společností, které nabízí investiční zlato. Ne všichni zaměstnanci jsou však seriózní. Proto si důkladně prověřte jak firmu, tak i prodejce. Pokud se chystáte provést jednorázový nákup, je nejdůležitější, abyste nakupovaly, když zlato není na vrcholu. Pokud možno jej kupte za nejnižší tržní nabídku, jáká je k dispozici. Koupit se dají cihličky o hmotnosti 1g, 5g, 10g, 50g 100g, 250g, 500g, 1000g.

 

Jak investovat do zlata
Investice do zlata

Postupný nákup investičního zlata

Pro spoustu lidí je jednorázový nákup zlata nepředstavitelný a nebo příliš riskantní. Postupným nakupováním investičního zlata až do stanovené cílové částky je dostupné pro všechny a bez omezení, kteří chtějí spořit. Investiční zlato budete kupovat za velkoobchodní ceny. Na konci spoření si zvolíte hmotnosti jednotlivých investičních cihliček a ty dostanete. 

Numismatika

Numismatika je obor sběratelství. Zabývá se pouze kovovými penězi, mincemi a to v souvislosti s hospodářskými a sociálními jevy. Hodnota numismatické mince tedy není dána pouze aktuální hodnotou investičního zlata na trhu ale je ovlivněna emisním nákladem, konkrétní událostí či tématem, ke kterému je numismatická mince vázána a v neposlední řadě významností zpracovatele. Oproti investičním zlatým mincím jsou stabilnější investicí. Dochází u nich ke sběratelskému zhodnocení (nabídka- poptávka) a k samotnému růstu ceny drahého kovu.

Investice do numismatiky

Mám zájem dozvědět se více o investování do zlata.

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku. Porádíme Vám s nákupem investičního zlata.

UA-85127456-1